Hakkımızda

HÜLYA YURT PİLATES VE YOGA

SPORUN KALBİ

  • Balanced Body Sertifikası
  • Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Eğitmeni
  • Bel Boyun Fıtığı Sertifikası
  • Skolyoz Sertifikası (Omurga Eğriliği)
  • Hamile Pilates Sertifikası

Hülya Yurt Pilates ve Yoga stüdyo 2021 yılında Mimaroba Sinanoba (BÜYÜKÇEKMECE) de kurulmuştur. Büyükçekmece'nin en donanımlı en kaliteli stüdyosuna sahiptir. Eğitmenlerimiz ABD merkezli dünyada bir numara kabul edilen Balanced Body sertifilarına ve Türkiye cimnastik federasyonu Pilates bölümünün sertifikalarına sahiplerdir. Yoga eğitmenlerimiz, YOGAKIIO dan eğitimlerini tamamlamışlardır. Amacımız donanımlı kaliteli eğitimli hocalar ile pilates ve yogayı daha ileri seviyeye çıkarmak öğrencilerimizde fark yaratmaktır.

Neden Biz

Bizi tercih edenlerin yorumlarından yola çıkarak

Deneyimli Eğitmen Kadromuz

Yoga ve Pilates alanında uzmanlaşmış eğitmenlerden oluşan deneyimli kadromuz, size en kaliteli hizmeti sunmak için burada.

Kişiye Özel Yaklaşım

Her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Biz, kişiye özel yoga ve pilates dersleriyle herkesin hedeflerine uygun bir yolculuğa çıkmasını sağlıyoruz.

Modern ve Ferah Stüdyo Ortamı

Sizi motive eden ve içsel huzurunuzu destekleyen modern, ferah ve sıcak bir stüdyo ortamında derslerimizi gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Geniş Ders Seçenekleri:

Çeşitli yoga ve pilates ders kategorilerimizle her seviyeden katılımcıya hitap ediyoruz. Esnek ders programlarımız, sizin yaşam tarzınıza uyarlanabilir.

Sağlıklı ve Dengeli Yaşam

Amacımız, sadece fiziksel sağlığınıza odaklanmak değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal dengeyi de destekleyerek daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzına katkıda bulunmaktır.

Tecrübelerimizle Rehberlik

Yoga ve pilatesle ilgili her konuda size yardımcı olmak için buradayız. Kendi tecrübelerimizi ve uzmanlığımızı paylaşarak, bu alanda sizinle birlikte ilerlemek istiyoruz.

Takım

Sertifikalı Eğitmenler

Yoga ve pilates tutkunlarından oluşan uzman takımımız, sizi bedensel ve zihinsel dengede tutmak için burada! Birlikte daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam yolculuğuna çıkıyoruz.

Hülya Yurt

Pilates Eğitmeni

Merhaba! Ben Hülya Yurt, Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Antrenörü olarak sizlere pilatesin benzersiz dünyasını sunmaktan mutluluk duyuyorum.

yesimatay

Yeşim Atay

Yoga Eğitmeni

Merhaba! Ben Yeşim Atay, yoga eğitmeni olarak sizlere benzersiz bir yoga deneyimi sunuyorum.

nilsozer

Nil Sözer Yultay

Yoga Eğitmeni

Selamlar! Ben Nil Sözer Yultay, Yoga Alliance sertifikalı bir Vinyasa Yoga ve Yin Yoga uzmanıyım.

Asude Zaim

Pilates Eğitmeni

Merhaba! Ben Asude Zaim, The BodySystem Eğitim Programları'nda uzmanlaşmış bir Pilates eğitmeniyim.

Mutlu müşterilerimiz Ne Diyor ?

İşte Sitemizdeki Mutlu Müşterilerimizin Google Yorumları!

Ece Zumbaroğlu

Pilatesi en doğru şekilde en sağlıklı yönlendirmeyle yaptıran adres derim.Her hareketinizde en doğru duruş için özenle ilgi gösterilen, hareketleri hem odaklı hem bilinçli yapmanız için bıkmadan usanmadan tekrar tekrar gösterip en ince detayına kadar anlatan hocalar eşliğinde kendi güzel aurası olan bir stüdyo. Cici Mutağıyla, samimi sıcak karşılamasıyla kısacası herşeyiyle 5 yıldız diyorum.

Derya Hilal Karahan

Bankacı olduğum için sürekli oturur pozisyonda çalışmaktan bel boyun ağrılarım oluyordu. Gittiğim doktorlar pilates yapmamı önerdi ve Hülya Hocam ile tanıştım. Kendisinin eğitimi deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde ağrılarım geçti duruşum düzeldi ve kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Canım hocam iyi ki hypilates ailesine katılma imkanım oldu ve sizleri tanıdım emeğinize sağlık. Sizi seviyorum

Zeynep Yilmaz

Hülya hocamın eğitimleri ve derslerine gösterdiği özen başta olmak üzere, Ela Hanım'ın bizleri her gördüğünde enerjik ve samimi bir şekilde karşılaması her hafta heyecan ve sabırsızlıkla pilates derslerini bekliyorum. Salon temizliği ve düzeni olsun, içtenlik ve samimiyet olsun her konuda çok memnun kaldığım bir deneyim oldu benim için. 2 aydır devam ediyorum, her gittiğimde aynı özen ve gülümsemeyle karşılandım. HY Pilates & Yoga ailesine teşekkür ediyorum.

Özlem Hacıhaliloğlu

Hem aldığım hizmetten hem de kurumdan çok memnunum. Anlayışlı ve güler yüzlü hocalarla dolu, tertemiz bir stüdyo. Asude hoca ile çalışmak çok keyifli, işinin ehli. Kesinlikle tavsiye ederim

81

Mevcut Kayıtlı Olan

1120

Verilen Kurslar

2976

Mutlu müşteri

İletişim Bilgileri

Size ulaşmamız için lütfen formu doldurun, en kısa sürede yanıt alacaksınız.

Sosyal Ağlar
  • Pazartesi – Cuma: 09:00 – 22:00
  • Cumartesi: 09:00 – 17:00

Bize Ulaşın

Size ulaşmamız için lütfen formu doldurun, en kısa sürede yanıt alacaksınız.